PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792557}
6,0 57 865
ocen
6,0 10 1 57865
6,4 42
oceny krytyków
Ad Astra
powrót do forum filmu Ad Astra

Współczuję osobom którzy jeszcze ten film zobaczą

ocenił(a) film na 2
jackgozdo18

zmarnowany czas, liczyłem że wizualnie film "coś" da, dlatego męczyłem go do końca, ale poza tą czerwoną salą na marsie i czerwonym korytarzem , to najgorszy bubel w tej tematyce od czasu marsjanina i arrival

ocenił(a) film na 2
jackgozdo18

Niestety przeczytałem Twój komentarz już po zmarnowaniu 2 godz z mojego życia.

ocenił(a) film na 8
jackgozdo18

Nie zamierzam dyskutować o gustach filmowych, bo subiektywnie film mnie się podobał, ale rozumiem rozczarowanie wielu osób, jednak z obiektywnego punktu widzenia ocenianie tego filmu na 1 gwiazdkę dużo mówi o ignorancji wystawiającego taką ocenę. Kinematografia pełna jest filmów kręconych ziemniakiem, ze scenariuszem napisanym na kolanie i aktorami sztywnymi jak kij w d..., ale dla kogoś takie filmy jak widać są na równym poziomie co Ad Astra nakręcona w ładnej scenerii, ze świetnymi aktorami, którzy zagrali przynajmniej przyzwoicie i scenariuszem, który jakoś tam trzyma się kupy. Bardzo krzywdząca ocena, polecam wziąć to pod uwagę przy kolejnych ocenach w przyszłości.

ocenił(a) film na 2
jackgozdo18

To nie było słabe - to było bardzo słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones