PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792557}
6,0 57 888
ocen
6,0 10 1 57888
6,4 42
oceny krytyków
Ad Astra
powrót do forum filmu Ad Astra

Zwiastun filmu ukazuje zupełnie inną historię niż ta która została przedstawiona w filmie. Manipulacja osiągneła swoje supremum ,które dosadnie sprawiło, że myślałem,że pomyliłem sale kinowe. Dramatyzm ukazany w produkcji jest płytki a logiczność scenariusza błaga o pomste do nieba. To jak przyjść do restauracji i zamówić z menu przepięknego,soczystego i smakowicie wyglądającego burgera,a finalnie otrzymać czerstwą bułkę bez sosu z dwutygodniowym przypalonym mięsem ,zwiędniętą sałatą,zielonym pomidorem i jedym plastrem ogórka(którym w filmie są dobrze nakręcone zdjęcia),a to wszystko podane na zużytym matowym półmisku ,który i tak błyszczy jaśniej niż mdła relacja ojca z synem. Jest mi naprawde bardzo przykro z powodu zepsucia tak wielkiego potencjału i mam szczerą nadzieje że reżyser po przeczytanu mojej wybitnej recenzji wyniesie wnioski ze swojej porażki i poprawi błędy w kolejnych produkcjach. Pozdrawiam.

Damian_Gortych

najwieksze klamstwo w historii kina to byl film w ktorym pitt zagral wczesniej . one uponce time in hollywood. tam tez Zwiastun filmu ukazuje zupełnie inną historię niż ta która została przedstawiona w filmie. myslalem ze w koncu doczekalem sie fabularnego filmu z pieknymi zdjeciami o Charlsie Mansonie a okazało sie ze bylo to tylko zaledwie tlo do promowania leonarda i pita w tym zasranym pedowood. razem z tarantino stworzyli kolko wzajemnej adoracji . fabula filmu okazala sie nawet nie wiem jak to nazwac - jakims pokrzepieniem serc celebrytow po jednej z najwiekszych zbrodni ameryki . w tamtych czasach gwiazdy po zbrodni wpadly w psychoze i przez kilka miesiecy chodzily obsrane do granic mozliwosci ,a w filmie zrobili jakas zemste z dupy ,pitt ktory bujal sie w koszulce z napisem champion pobil Bruce'a Lee i wysmial go , rozwalil mordercow jak shwarrceneeger i gral z taka samą maniurą jak w bekartach wojny a i tak ludzie chcieli mu dac za to oscara ... w zwiastun zapowiadal sie ciekawie. oszukali mnie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones