PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859583}
4,9 1 612
ocen
4,9 10 1 1612
Alone. Najpierw pandemia, teraz chaos
powrót do forum filmu Alone. Najpierw pandemia, teraz chaos

To chyba najszybszy remake w historii. Koreanska wersja miała premierę w czerwcu, ta w październiku. Oryginał był mocno średni , wiec nie wróżę sukcesu tej wersji.

Denis

Remake po 4 miesiącach? Może to tylko podobne filmy :P

Denis

Oryginal bazował na koreanskiej mandze, wiec moge produkcja była w tym samym czasie?

ocenił(a) film na 3
Denis

Nieprawda. Scenariusz oryginalny napisał, Amerykanin i powstał film Alone, Koreańczyk oparł się na tym scenariuszu Amerykanina który to zaadaptował i powstał Alive.
Oba smętne, ale amerykański to porażka totalna, a zakończenie zarąbiste po prostu. Żenada :/

ocenił(a) film na 2
Denis

Polecam ci obejrzeć to: Noc pożera świat / La nuit a dévoré le monde (2017) na tym filmie wzorowali się Koreańczycy i Yankesi.

Denis

Jezusie w autobusie... raka mózgu można dostać. kto da więcej, kiedy 3 takie same filmy powstaną jednego roku?

Denis

Trochę się różnią. Czasem nawet bardzo ;)

Bzium_3

Jak dla mnie koreański trochę lepszy. Czasem nawet bardzo ;)

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

A jak dla mnie koreański był gorszy. Za dużo w nim było kretynizmów, tutaj takich się nie dopatrzyłem.

Astro_Zombie

Nie no, nie przesadzaj, w obu były kretynizmy. Ogólnie żadnego bym nie polecił, jedynie pomysł na film.

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

W obu były, ale w tej wersji były znośne jak na horror, nic nadzwyczajnego. A w tamtej się rzucały w oczy aż za bardzo. Perełką było zakończenie i żołnierze, którzy nawet nie zadali sobie trudu, by zobaczyć czy ludzie których uratowali nie są zarażeni i zaraz ich nie pożrą, bo w sumie kogo to obchodzi.

ocenił(a) film na 7
Denis

A co nie mogą powstać dwa podobne filmy w tym samym roku? Akurat w tym przypadku produkcja tych filmów rozpoczęła się w podobnym czasie, zresztą Alive powstało na podstawie komiksu więc Alone mogło też wpaść na ten pomysł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones