PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489255}
6,1 261
ocen
6,1 10 1 261
Belly 2: Millionaire Boyz Club
powrót do forum filmu Belly 2: Millionaire Boyz Club

Słabiutki. Stwarza wrażenie amatorskiej produkcji.

ocenił(a) film na 3
pred89

Zgadzam się w 100%. Obejrzałem specjalnie dwa razy tę produkcję i nie lubię obrażac filmów, ale niestety "Belly 2" to najzwyklejsze ścierwo... Oglądałem pierwszą częśc, która jest po prostu G E N I A L N A. Belly 2, nie dorasta do pięt pierwszej części. Szczerze mówiąc polecam najpierw na spokojnie obejrzec pierwszą częsc, a za drugą nawet nie brac się, bo nie ma czego oglądac :)

pred89

bylo sporo niedociagniec w scenariuszy(podobnie jak w starych vhsowych filmach akcji), mniedzy innymi:
-zaden policjant(nawet skorumpowany) nie biega po ulicy i nie zabija z zimna krwia pozostawiajac za soba slady, nie gada otwarcie, ze chce zdobyc 150kg kokainy dla gangstera, ktory mu placi, a tym bardziej nie porywa policjantki aby odzyskac koke
-doswiadczony policjant(mowa o tym samym grubasie), ktory ma za soba 20 lat sluzby, nie zrobilby takiego bledu i nie dalby sie postrzelic w taki glupi sposob
-watpie aby policjantka, ktora musi pod przykrywka(z musu) zblizyc sie do przestepcy, zakochala sie w nim po pierwszym dymanku(tym bardziej, ze nie byla nim wczesniej zainteresowana)-chyba, ze byla wczesniej dziewica i to byl jej pierwszy raz, wtedy moglo jej sie cos poprzestawiac w bani
-koles, ktory dopiero wyszedl z wiezienia i ma na karku kuratora, nie biega po ulicy i nie zalatwia ani nie okrada innych dilerow, a pozniej smiga na wolnosci jakby nigdy nic

bylo jeszcze kilka takich glupich niedociagniec, ale szczegolnie te powyzsze raziły w oczy, mialem uczucie jakby 12 latek pisal scenariusz. Ale klimat filmu mi sie podobal wiec nie zaluje, ze go obejzalem.

Pijany_Mistrz

Zgadzam się, film bardzo bardzo słabiutki. Zakładam, że po prostu Game chciał pobiegać ze spluwą i poczuć się jak prawdziwy Gangster. Ten film nie doruwnuje oryginałowi. W Belly za reżyserie odpowiadał Hype Williams i to było widać na każdym kroku.

ocenił(a) film na 1
padgex

Ja film w ogóle film widzę jako wielką reklamowkę Game'a. Cały czas inaczej ubrany, twardy, albo w koszulkach z Eazy-E.
Patrz w szczególności dialog ze swoim kumplem na temat zatrzymania się przy mustangu i obrobieniu "frajerów z G-unit".
Staram się zazwyczaj nie oglądać kiepskich filmów. Pierwszy któremu z wielką chęcią wystawiam 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones