PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000005}
6,0 4 379
ocen
6,0 10 1 4379
2,7 3
oceny krytyków
Metal Lords
powrót do forum filmu Metal Lords

Scena w jacuzzi, gdzie czołowi muzycy heavy metalu pouczają głównego bohatera. Czyste złoto XDD

MWCrafters

hehehe....właśnie po komentarze dotyczące tej sceny weszłam na FW :D

ocenił(a) film na 7
hellfiredoma

no cóż wolałbym Hetfielda zobaczyć niż Kirka WAhametta XD

ocenił(a) film na 3
forest122

BOŻE JAK ŚMIESZNIE!!!11 xDDDDD I "Wahmmetta", jak już.

Alcester

A kto tam był?

ocenił(a) film na 4
trybus66

Scott Ian, Hammet, Harlford, czwartego nie znam, ktoś wie kto to?

ocenił(a) film na 6
Radecki666

Halford* a ten którego nie znasz to Tom Morello, gitarzysta Rage Against the Machine

ocenił(a) film na 4
remcioooo

Dowcip w tym że to niby ma być o kapeli death metalowej, ale nie zaprosili absolutnie nikogo kto miałby z tym gatunkiem cokolwiek wspólnego... Corspegrinder by pozamiatał :D
Może dlatego że nie grają tam death metalu...

MWCrafters

A kto tam był?

MWCrafters

"czołowi" Od kiedy Morello od komuchów z Rage Alongside the Machine i ta kozia broda z Anthraxu to czołowi muzycy metalu? Gdzie Tony Iommi, Alice Cooper albo King Diamond?

ocenił(a) film na 5
Ziomaletto

no dobra masz rację ale jakieś tam miejsce w historii muzyki mają ÷)

ocenił(a) film na 4
MWCrafters

Właśnie... historii... dzisiejsze nastolatki to słuchają metalcore, deathcore, djentu czy tam emo rapu. Taka zmurszała historia to ich tam g%no obchodzi :D
Chcesz zrobić film dla nastolatków - to zaproś ludzi którzy będą tym nastolatkom w ogóle znani... przeciętny nastolatek to raczej nie będzie wiedzieć kim są ci kolesie... no jakieś stare dziady...

ocenił(a) film na 5
Iwona_Klich

No ja tam ich rozpoznałem, a do młodych należę. U mnie Metallica, Megadeth, Slayer, Motley Crue jest na porządku dziennym

Iwona_Klich

Co to w ogóle za podejście, jest cała masa młodych ludzi słuchających takiej muzyki. Po prostu nie każdy się z tym obnosi, no i są to też konkretne środowiska.

MWCrafters

Nie bardzo. Metallica, Megadeth, Sodom, Kreator czy Slayer (bez względu na to, jak bardzo za nimi nie przepadam) mieli o wiele większe znaczenie w rozwoju thrashu.
RATM z kolei musiało rywalizować z grunge'm i groove metalem, które zdominowały całą scenę rockową w latach 90. Już cameo Phila Anselmo miałoby więcej sensu.

ocenił(a) film na 5
Ziomaletto

Ale Kirk Hammet był więc jak dla mnie zaliczone xddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones