PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4921}

Umrzeć powtórnie

Dead Again
6,6 2 423
oceny
6,6 10 1 2423
5,8 4
oceny krytyków
Umrzeć powtórnie
powrót do forum filmu Umrzeć powtórnie

Film rewelacyjny, cekawy i nietuzinkowy pytanie tylko po co ta Emma Thompson... Nie
widziałam gorszej, tak sztywnej aktorki bez wyrazu. Masakra :/

ocenił(a) film na 8
anyxx

Emma sztywna?? Emma bez wyrazu?? żartujesz??

ocenił(a) film na 9
antygrafik

nie!!!! mówię a w zasadzie piszę całkowicie poważnie... chyba nie ma drugiej tak mało wyrazistej aktorki jak Emma...

ocenił(a) film na 7
anyxx

Emma jest jedną z najlepszych aktorek,

ocenił(a) film na 8
Anda00

też tak uważam, dlatego to mnie niezmiernie zdziwiło. Emma nie bywa bez wyrazu. nie bywa sztywna... każda jej rola jest wspaniała.. przynajmniej jeśli chodzi o te, w których ją widziałam.

ocenił(a) film na 7
antygrafik

każda jej rola, jest świetna
i do tego ma cudowny akcent

Anda00

bardzo dobrze zagrana rola i do tego pani T. pięknie wyglądała :)

ocenił(a) film na 9
anyxx

każdy ma prawo mieć inne zdanie.. ja po prostu nie potrafię Jej oglądać... w ogóle do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 8
anyxx

nikt cię nie atakuje... wyrażamy tylko zdziwienie taką opinią...

ocenił(a) film na 9
antygrafik

Dla mnie najlepszą aktorką jest Michelle Pfeiffer... oraz Geena Davis z okresu "Długi pocałunek na dobranoc"...

ocenił(a) film na 8
anyxx

też je bardzo lubię... zwłaszcza, że Michelle jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie (wg mnie).

ocenił(a) film na 3
anyxx

Pewnie zesztywniała z przerażenia, że gra w tak kiczowatej produkcji!; swoją drogą - na chleb już zarobiła w swoich najlepszych kreacjach a teraz na szyneczkę...

ocenił(a) film na 6
anyxx

Ciekawa opinia ;)
Ja film obejrzałem do końca głównie ze względu na nią.

ocenił(a) film na 8
aklekot

Też jestem zdziwiona. Uważam, że Emma jest jedną z bardziej utalentowanych współczesnych aktorek ale oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii i to jest właśnie piękne, że ludzie mają tak różne gusta :) Ja osobiście nie przepadam na przykład za Davis. (Geena nie Bette ;)) Film mi się podobał w dużej mierze właśnie dlatego, że mam słabość do duetu Thompson-Branagh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones