Kate BushI

Catherine Bush

8,4
5 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Bush

Sama wszystko komponuje (oryginalne, inteligente piosenki), gra bardzo dobrze na pianinie, ma świetny głos i bardzo dobrze akampaniujący zespół. Jedyne co mnie irytuje to balety które odstawiała na scenie i w prawie wszystkich teledyskach. Po za tym szkoda że jest tak mało zapisów video jej koncertów. Mam jeden na wigilię 79 w studiu, ok 40 min, plik mpg, jakość w miarę dobra, jak ktoś jest chętny mogę się podzielić - realgar@op.pl

realgar

Zapisów koncertów mało, bo Kate koncertowała tylko raz w ciągu całej swojej kariery, w 1979. Podobno tak ją to tournee wyeksploatowało psychicznie, że postanowiła już więcej tego nie robić.

realgar

Irytują cię te "balety", jak je nazywasz, bo ich nie rozumiesz. To bardzo oryginalny taniec, bardziej mistyczny niż Ci się wydaje. Żeby je zrozumieć, trzeba trochę więcej je słuchać, trochę więcej czytać itd....

olcio1

Dokladnie. Jej choreografia spiewa sama za siebie. Mysle, ze gluchy by dzieki niej zrozumial ocb w piosence. Babooshka nie bylaby soba, gdyby nie te stroje i ruchy. No i Them Heavy people-genialne. A w machaniu z Wuthering Heights sie zakochalam :) Albo Wow :))

użytkownik usunięty
jezzezel

"Wow" to w ogóle jest niesamowity performans :D
Albo mowa ciała z "Lily" lub "Moving" (wrzucę tu mało znane wykonanie z tej jedynej dużej trasy koncertowej http://www.youtube.com/watch?v=Yn5pxGrPBuI , bo je strasznie lubię, ale pod tym względem przede wszystkim teledysk).

Machania z Wuthering Heights są inne w red i white dress version - raczej preferuję te drugie ;)

Ja te zastrzeżenia nawet rozumiem, na początku ludzi może razić nadekspresja Kate, ale do tego trzeba po prostu przywyknąć. Potem wszystko się pięknie łączy, muzyka z ruchem i nawet z robionymi przez nią minkami. Mało kto potrafi zrobić cały szoł samą tylko swoją osobą na ekranie przez całą piosenkę i to tak, żeby chciało się do tego wracać, wciąż słuchać i oglądać.

Tak, cale szczescie poznala Lindsay Kemp. Uczynil z jej wystepow czysta rozkosz estetyczno-mistyczna.

Hammersmith Odeon, The cross, the line and the curve i Xmass Special to najlepsze co nam Kate zostawila.
I mam nadzieje, ze te plotki o nowym albumie pod koniec roku sa prawdziwe.

I to co ostatnio odstawil Noel, mixujac red i white dress WH dance...OMG!
http://www.youtube.com/watch?v=YB-J9PLxefg

No i Kate znow popisala sie poczuciem humoru!

użytkownik usunięty
jezzezel

To^ było świetne :)

Bedzie powtorka 12stego. Be there! Ja nie mam Tv wcale, wiec jestesm skazana na laske dobrotliwych fanoe Kate z UK. Ostatnio nie zawiedli :) Bo BBC netowe jest zablokowane poza UK.

jezzezel

Genialny ma tylko jeden utwór- Wuthering Heights- ale genialny nieświadomie- bo jej chodziło o coś zupełnie płytszego niż wyszło w rzeczywistości. Reszta to płycizna dla plebsu, nie mówiąc już o tekstach które są pożałowania godne.

psyychopata

Naonanizowales sie juz wystarczajaco? :)))

psyychopata

nie wiedziałem że przedstawiciele plebsu używają słowa plebs

użytkownik usunięty
psyychopata

A utwory Madonny,Cindy Lauper czy teraz Rihanny to muzyka dla wrażliwych elit :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones